Üyelere Özel

"Mesleki Uyum Eğitimi" Ve "Özel Smmm Sınavı" Uygulamaları

Değerli Üyemiz,

3568 Sayılı yasamıza, 5786 sayılı Kanunun 20'nci maddesi ile eklenen Geçici 11 inci madde kapsamında yürütülmekte olan "Mesleki uyum Eğitimi" ve "Özel SMMM Sınavı" uygulamaları sonucunda Odamız üyesi birçok SM üyemiz SMMM olmaya hak kazanmıştır.

Bu kapsamda başvuruların her dönem azalması ve yasal sürenin kısalması nedeniyle TÜRMOB Başkanlığı SM üyelerimize 16.01.2012/00288 sayılı yazı ile süreç konusunda bilgilendirme yapmış, Odamız her sınav döneminde gerekli bilgilendirmeleri web, e-posta ve sms olarak siz değerli üyelerimizle paylaşmıştır.

2014/3 Mesleki Uyum Eğitiminin son dönemidir. Başka eğitim dönemi açılmayacaktır.Bu nedenle halen SM ünvanı ile Odamıza kayıtlı meslek mensuplarımızdan SMMM olmak isteyenlerin 2014/3.döneme başvuru yapması gerekmektedir.

2014/3.dönem başvuruları 11-24 Ağustos 2014 tarihleri arasında olacaktır

Bilgilerinize sunar, başarılar dileriz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sınav ve Eğitim Takvimi için tıklayınız

 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.